O nas

Zdobyliśmy tytuł: “Kobieca Marka Roku 2020”

Zdobyliśmy tytuł: “Kobieca Marka Roku 2020”. Dziękujemy!

Nasze “zielone kosmetyki” pojawiły się na rynku zaledwie kilka miesięcy temu. Ani ja, ani mój mąż Daniel, nie przypuszczaliśmy wtedy, że Polemika tak szybko zostanie zauważona i doceniona. Wzięliśmy udział w konkursie i… wygraliśmy. 

Zacznijmy jednak od wyjaśnień. Co to za tytuł, który zdobyliśmy?

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski projekt skierowany do firm, które mają w swojej ofercie produkty przeznaczone dla kobiet. Co roku, w ramach projektu odbywa się plebiscyt, do którego może zgłosić się każdy (warto jednak się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona): właściciel średniej wielkości biznesu, mały rodzinny przedsiębiorca jak Polemika czy duża korporacja. Jednym słowem wszyscy producenci, dystrybutorzy i usługodawcy tworzący z myślą o płci pięknej. 

Kategorii w obrębie których odbywa się rywalizacja, jest kilka: Uroda i Pielęgnacja, Multimedia, Moda, Zdrowie, Gadżet, Dodatki i Akcesoria, Hobby, Dom, Motoryzacja, Elektronika, Wypoczynek, Finanse i Przedsiębiorczość, Sport, ale też Produkty dla Mam oraz dwie kategorie specjalne: Kobieca Marka Roku/Debiut oraz Kobieca Marka Roku/ Odkrycie.

Podczas gali wyróżnia się też kreatorki/influencerki, które mają znaczący wpływ na kreowanie szeroko rozumianego pojęcia – kobiecego świata.Tutaj mamy nagrody: Kobieca Marka Roku Osobowość w Biznesie oraz Woman Star. W 2019 r. Osobowością Roku została popularna blogerka modowa Maffashion.

Polemika: Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl

Nie będziemy ukrywać, że czujemy się dumni. To sukces i zwyczajnie się z tego cieszymy. Nikogo jednak nie zaskoczymy, jeśli napiszemy, że jednocześnie jest to dla nas doskonała promocja i wielka rekomendacja. Okazja do tego, żeby nasze produkty wypłynęły na szersze wody a brand stawał się kojarzony. I kto wie? Może niebawem rozpoznawalny?

Wierzymy w to, bo tytuł i logo Kobieca Marka Roku to synonim najwyższej jakości usług. Potwierdzenie, że nasze kosmetyki są sprawdzone, skuteczne i bezpieczne. Naprawdę czujemy, że nasza skromna praca została doceniona i wskoczyliśmy na wyższy poziom. Liczymy, że to wyróżnienie da nam chociaż lekką przewagę nad konkurencją. Tak, czujemy się prestiżowi ;).

A mówiąc poważnie, żyjemy w trudnych czasach i mało dostajemy ostatnio dobrych wiadomości. Kiedy dowiedzieliśmy się o tym sukcesie, zwyczajnie chcieliśmy Wam o tym powiedzieć. 

I podziękować.

Na pewno naszej Rodzinie i córkom. To właściwie od troski o nie się wszystko zaczęło. Powtarzamy to na każdym kroku. Gdybym kilka lat temu nie zaczęła zadawać sobie pytań w stylu: czym karmić dzieci, żeby nie chorowały? Jak dbać o ich bezpieczeństwo? Jakich środków do higieny używać, żeby zadbać o ich delikatną skórę? Nie wiem, czy wpadłabym na pomysł własnej linii naturalnych kosmetyków, której bazą – i absolutnym hitem – staną się sproszkowane liście zielonej herbaty Matcha. Tak więc Polemika to połączenie imion naszych dzieci: Poli i Miki. Z drugiej nazwa Polemika to zachęta do dialogu, dyskusji, wymiany myśli. Dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość.

Specjalny akapit dla naszych Klientek, Koleżanek, Fanek, Testerek, które są dla nas znakomitą grupą wsparcia. Dzięki Waszemu zaufaniu i aktywności znaleźliśmy się w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz. Widzimy Waszą aktywność na Instagramie, dołączacie do nas na Facebooku, odwiedzacie stronę internetową, piszecie maile, dzwonicie. Mam nadzieję, że nie zabraknie nam doby, i że nie zawiedziemy oczekiwań!

Do usłyszenia!

 

 

Polemika, 18. marca 2020