Wartości, którymi się
kierujemy

TWÓRCZOŚĆ

Wszystko, co robimy, robimy po swojemu. Mamy swoją wizję tego, jak chcemy, by nasze produkty działały, od konsystencji po zapach. Podejście do kreowania marki jest naprawdę nasze i jest to część nas. Nie naśladujemy innych. Sami chcemy wyznaczać trendy, bo daje nam to niesamowitą satysfakcję. Od Was wiemy, że to doceniacie.

CIERPLIWOŚĆ

Nasze kosmetyki powstają w skupieniu i w atmosferze dopracowania każdego detalu. Żadna receptura nie powstaje przypadkowo, ani żadna premiera nie wydarza się z byle powodu.
Cierpliwie pracujemy nad kolejnymi produktami, działamy nad rozwojem marki – tak jak potrafimy najlepiej – w zgodzie ze sobą. Proces ten wymaga czasu i energii, ale gwarantujemy, że warto czekać.

ENTUZJAZM

Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy z radością. Z entuzjazmem podejmujemy decyzje o rozpoczęciu pracy nad kolejnymi produktami. Z bijącym sercem czekamy na paczki z laboratorium, by rozpocząć testy. W napięciu oczekujemy na wyniki naszej każdej pracy.
Cieszymy się na każdy wyjazd na targi, każdą możliwość spotkania z naszymi odbiorcami, rozmowy z Wami.

WDZIĘCZNOŚĆ

Doceniamy każdy mały i duży krok, który robimy. Szanujemy też trudne chwile, bo te wiele nas uczą i dają dobrą perspektywę na całość naszych działań. Czujemy wdzięczność za to, że mamy tak wielu wspaniałych odbiorców i za to, że możemy poznawać inspirujących ludzi oraz pracować z niesamowitymi osobami.

polemika_www_nasze_wartosci_3

JAKOŚĆ

W Polemika nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Receptury naszych produktów oparte na naturalnych składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych, spełniają surowe normy produktów naturalnych pod kątem mikrobiologicznym. Bezpieczeństwo skóry stanowi dla nas priorytet. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Wasze ręce skuteczne i bezpieczne preparaty, które pozwolą każdemu odkryć sekret idealnej pielęgnacji. Pielęgnacji, która zadowoli wymagających klientów, świadomych istoty właściwej troski o skórę. Ponieważ w Polemika każdy produkt: ma swój cel, powstaje z pasją, ma starannie wyselekcjonowany skład, a my czerpiemy niebywałą radość z zadowolenia z naszych produktów.

POLEMIZOWANIE

Czym byłaby Polemika bez polemizowania?:)
Lubimy dyskutować, pytać, poznawać inne punkty widzenia, dowiadywać się, robić research, wymieniać poglądami. Mamy to w naturze! Czerpiemy przyjemność z rozmów i, choć nie zawsze zgadzamy się z tym, co inni mówią, zawsze traktujemy ich z szacunkiem i jesteśmy chętni, by zgłębić temat.

NATURALNOŚĆ

Wierzymy, że warto żyć w harmonii z naturą. Powinniśmy wykorzystywać jej dobroczynne właściwości i czerpać z zasobów w mądry i zrównoważony sposób. Receptura każdego naszego produktu to ponad 96% starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników. W naszych kosmetykach znajdziecie substancje takie, jak: oleje, masła i ekstrakty roślinne, emulgatory i emolienty pochodzenia naturalnego, łagodne roślinne substancje myjące oraz konserwanty akceptowane przez organizacje ekologiczne do stosowania w kosmetykach naturalnych.

TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE

Dbałość o środowisko to nasza siła i zobowiązanie. Zarówno wobec naszych konsumentów, jak i natury. Odpowiedzialnie traktujemy zasoby natury, zaczynając już od procesu tworzenia i produkcji opakowań, które w Polemice nadają się do recyklingu, a co więcej – wszystkie tuby pochodzą z recyklingu i wykonane są z tworzywa sztucznego PCR (Post-Consumer Recycled). Pielęgnujemy świadome wybory, a najważniejszym dla nas jest troska o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Sprawdź nasze produkty >

Swą wyjątkowość Polemika zawdzięcza przede wszystkim unikatowej filozofii
polegającej na holistycznym budowaniu świadomości dbania o siebie, swój
organizm oraz wybierania tego, co najlepsze.