Wartości, którymi się kierujemy

Kreatywność
i cierpliwość

Cierpliwie, ale jednocześnie z wielkim entuzjazmem pracujemy nad kolejnymi produktami, działamy nad rozwojem marki – tak jak potrafimy najlepiej – 
w zgodzie ze sobą. Nie naśladujemy innych. Sami chcemy wyznaczać trendy, bo daje nam to niesamowitą satysfakcję. Żadna nasza receptura nie powstaje przypadkowo, ani żadna premiera nie wydarza się z byle powodu. Proces ten wymaga czasu i energii, ale gwarantujemy, że warto czekać.

Wdzięczność

Doceniamy każdy mały i duży krok, który robimy. Szanujemy też trudne chwile, bo te wiele nas uczą i dają dobrą perspektywę na całość naszych działań. Czujemy wdzięczność za każdą możliwość spotkania z naszymi odbiorcami i inspirujące rozmowy.

Polemizowanie

Czym byłaby Polemika bez polemizowania?:) Lubimy dyskutować, pytać, poznawać inne punkty widzenia, wymieniać poglądami. Mamy to w naturze! Czerpiemy przyjemność z rozmów i, choć nie zawsze zgadzamy się z tym, co inni mówią, zawsze traktujemy ich z szacunkiem i jesteśmy chętni, by zgłębić temat.

Swą wyjątkowość Polemika zawdzięcza przede wszystkim unikatowej filozofii
polegającej na holistycznym budowaniu świadomości dbania o siebie, swój
organizm oraz wybierania tego, co najlepsze.

Jakość

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Receptury naszych produktów oparte na naturalnych składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych, spełniają surowe normy produktów naturalnych pod kątem mikrobiologicznym. Bezpieczeństwo skóry stanowi dla nas priorytet. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Wasze ręce skuteczne i bezpieczne preparaty, które pozwolą każdemu odkryć sekret idealnej pielęgnacji. Pielęgnacji, która zadowoli wymagających klientów, świadomych istoty właściwej troski o skórę. Ponieważ w Polemice każdy produkt: ma swój cel, powstaje z pasją, ma starannie wyselekcjonowany skład, a my czerpiemy niebywałą radość z zadowolenia z naszych produktów.

Naturalność

Wierzymy, że warto żyć w harmonii z naturą. Receptura każdego naszego produktu to ponad 96% starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników. W naszych kosmetykach znajdziecie substancje takie, jak: oleje, masła i ekstrakty roślinne, emulgatory i emolienty pochodzenia naturalnego, łagodne roślinne substancje myjące oraz konserwanty akceptowane przez organizacje ekologiczne do stosowania w kosmetykach naturalnych.

Troska
o środowisko
naturalne

Dbałość o środowisko to nasza siła i zobowiązanie. Zarówno wobec naszych konsumentów, jak i natury. Odpowiedzialnie traktujemy zasoby natury, zaczynając już od procesu tworzenia i produkcji opakowań, które w Polemice nadają się do recyklingu, a co więcej – wszystkie tuby pochodzą z recyklingu i wykonane są z tworzywa sztucznego PCR (Post-Consumer Recycled).