fbpx

Pisali o nas

krem de la krem

W ostatnich latach rynek kosmetyków naturalnych bardzo się rozwinął. Nowym markom coraz trudniej zwrócić na siebie uwagę klienta. Myślę jednak, że Polemice udało się to w bardzo krótkim czasie. Dlaczego? Bo jej produkty są naprawdę wyjątkowe! Ich bazę stanowią sproszkowane liście herbaty Matcha, co z pewnością je wyróżnia i jest pewnego rodzaju innowacją. ….

Kobieca marka roku

Cudowne właściwości Matcha dla urody w kosmetykach polskiej marki Polemika.
Polemika to polska firma produkująca kosmetyki naturalne. W ofercie ma: krem nawilżający, peeling-maskę i masło oczyszczające. Znak rozpoznawczy marki to Matcha – zielona herbata, której sproszkowane liście stanowią bazę każdego z produktów znajdujących się w ofercie. Marka Polemika została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2020…

awaked-moments

Do kosmetyków naturalnych podchodzę zazwyczaj z dość dużą rezerwą. Jako atopowiec moja skóra jest bardzo wrażliwa i strasznie skłonna do alergii. Zakupy kosmetyczne to klasyczna ruletka – nawet jeśli znam składniki które mnie uczulają, to i tak moja skóra potrafi mi spłatać figla. Nie raz wyglądałam jak pomidor czy truskawka – czerwona i w kropki. Ale co zrobić – trzeba przywyknąć i raz za razem testować nowości. Do marki Polemika namówiła mnie moja przyjaciółka…

My Little Cosmetics

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić markę Polemika. Poznałam te kosmetyki dzięki Karmelkowi (@mojecarmelove na Instagramie) i pokochałam całym sercem.
Jeżeli chciałabyś dostać zestaw próbek tych kosmetyków to wystarczy, że wyślesz zaadresowaną kopertę zwrotną, z dodatkowym znaczkiem pod adres Polemiki.

Aby otrzymać 10% rabatu na pierwsze zakupy, zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera.

Dowiedz się pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach i specjalnych promocjach.

0