fbpx

Razem możemy pomóc! #POMAGAMZPOLEMIKĄ

Przed nami dwa święta: 26. maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki, a 1. czerwca Dzień Dziecka. Czemu nie połączyć tych świąt i przy okazji nie pomóc innym?
Postanowiliśmy w Polemice, że 10% ze sprzedaży naszych kosmetyków w dniach 23. maja – 1. czerwca przeznaczymy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Kobiet, Matek z dziećmi oraz Kobiet w ciąży we Wrocławiu prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy AKSON. Żeby zachęcić Was do pomocy, dodajemy w tych dniach dostawę gratis i mały prezent dla Was – za to, że dzięki Wam będziemy wspólnie mogli pomóc potrzebującym.

Stowarzyszenie Akson

Stowarzyszenie Akson

Stowarzyszenie zajmuje się pomocą osobom w kryzysie, pokrzywdzonym przestępstwem, ofiarom przemocy domowej, prowadzi świetlice środowiskowe i ośrodki w których udzielane jest schronienie osobom, których zdrowie i życie jest zagrożone.

O schronisku>>

 

 

Pomóż razem z nami

#pomagajzpolemiką

10% z zakupów naszych kosmetyków, które zrobicie na naszej stronie internetowej  przeznaczymy na zakup najpotrzebniejszych produktów dla Schroniska.

To dzięki Wam uda nam się pomóc Kobietom ze Schroniska dla Bezdomnych Kobiet, Matek z dziećmi oraz Kobiet w ciąży we Wrocławiu!
Żeby zachęcić Was do zakupów tylko w dniach 23.maja do 1.czerwca oferujemy Wam darmową dostawę i mały prezent niespodziankę.

zajrzyj do naszego sklepu>>

 

 

Aby otrzymać 10% rabatu na pierwsze zakupy, zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera.

Dowiedz się pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach i specjalnych promocjach.

0