Nazwa Polemika wywodzi się od imion moich córek – Poli i Miki. Przecież to właśnie ich pojawienie się na świecie zmotywowało mnie do pracy nad marką bezpiecznych dla zdrowia kosmetyków.

Jednak Polemika to nie tylko aspekt sentymentalny. To zaproszenie do rozmowy, wymiana myśli, merytoryczna dyskusja, konkretne argumenty i nieustanne wsłuchiwanie się w Twoje potrzeby. Te wnikliwe analizy oraz współpraca z najlepszymi specjalistami z branży przyczyniły się do powstania wyjątkowych produktów. Kosmetyków naturalnych, stworzonych na bazie najczystszych i najlepszych jakościowo składników roślinnych.

Polemika to polska marka kosmetyków naturalnych, czerpiących
siłę z roślin. Każdy nasz produkt to bogactwo starannie
wyselekcjonowanych składników wspartych cudownymi
właściwościami herbaty Matcha.

Skąd wziął się
pomysł na kosmetyki
z zielonej herbaty?

Dla każdej matki zdrowie jej dziecka jest najważniejsze. Gdy zostałam mamą, zaczęłam baczniej przyglądać się kosmetykom dla niemowląt. Szybko zorientowałam się, jak kontrowersyjne substancje znajdują się w produktach pielęgnacyjnych dla najmłodszych. Wtedy to rozpoczęłam etap wnikliwej analizy składów artykułów kosmetycznych i spożywczych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Był to moment przełomowy w moim życiu. Zwiększałam swoją świadomość o tym, jak dbać o zdrowie i codzienną pielęgnację wykluczając dotychczasowe nawyki. Jednocześnie rósł mój sprzeciw wobec stereotypów dotyczących pielęgnacji powielanych w mediach i nieprawdy promowanej w reklamach. Fascynacja światem kosmetyków ewoluowała aż do momentu, w którym zdecydowałam się na stworzenie własnej marki naturalnych kosmetyków wielofunkcyjnych.

Zapraszam Cię do polemiki i do nowego spojrzenia na dobroczynny wpływ roślin na naturalne piękno naszej skóry…

Agnieszka Leśniak
pomysłodawczyni i założycielka marki Polemika

kosmetyki z zieloną
herbatą, czyli

czerpanie korzyści
wprost z natury

Mówią o nas: