Pisali o nas

Dress Cloud

DressCloud

,,Swą wyjątkowość Polemika zawdzięcza przede wszystkim unikatowej filozofii polegającej na holistycznym budowaniu świadomości dbania o siebie, swój organizm oraz wybierania tego, co najlepsze…”test Polemiki na DressCloud.pl (czytaj dalej)

Peeling - maska oczyszczająco rozświetlająca

Zdrowe Zdrowie

,,Wspieranie wartościowych polskich marek to jedna z misji platformy, jaką jest Zdrowe Zdrowie. Dlatego zanim czemukolwiek damy łapki w górę – musimy to przetestować na własnej skórze! Tym razem wzięliśmy na warsztat całą linię kosmetyków marki Polemika.”

Wirtualne Kosmetyki

,,Polemika to polska marka kosmetyków naturalnych, czerpiących siłę z roślin. Każdy produkt to bogactwo starannie wyselekcjonowanych składników wspartych cudownymi właściwościami herbaty Matcha.”

Projekt bez tytułu(12)

Lupa Kosmetyczna - Antyoksydacyjny krem nawilżający

Opinia Lupy kosmetycznej;
,,Plusy: Bardzo fajny skład (olej z ogórecznika, olej z nasion pomidorów, oliwa z oliwek, ekstrakt z zielonej herbaty i z liści rozmarynu lekarskiego). Krem szybko wchłania się i jest lekki, super nawilża. Idealny dla skóry suchej.”

logo_bipolar

krem de la krem

,,W ostatnich latach rynek kosmetyków naturalnych bardzo się rozwinął. Nowym markom coraz trudniej zwrócić na siebie uwagę klienta. Myślę jednak, że Polemice udało się to w bardzo krótkim czasie. Dlaczego? Bo jej produkty są naprawdę wyjątkowe! Ich bazę stanowią sproszkowane liście herbaty Matcha, co z pewnością je wyróżnia i jest pewnego rodzaju innowacją…”

Kosmetyki Polemika

Wirtualne Kosmetyki

,,Polemika? Wyobraźnia podsuwała mi rozmaite koncepcje, skąd taka nazwa na markę kosmetyczną: może to puszczenie oka do masowej produkcji, może nieoczywiste rozwiązania pielęgnacyjne, inne zastosowania znanych składników? Okazało się, że trop błędny, bo kierunek jest bardziej emocjonalny.”

Lupa Kosmetyczna - Peeling - maska oczyszczająco-rozświetlająca

Opinia Lupy kosmetycznej;
,,Plusy: Bardzo fajny skład (ekstrakt z kawioru roślinnego, papainę, która jest enzymem z podklasy proteaz otrzymywany z mleczka zielonych owoców i liści melonowca właściwego oraz drobinki naturalnej celulozy, masło shea, olej z awokado, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z liści rozmarynu lekarskiego). Oczyszczająco – rozświetlający peeling idealny dla skóry suchej, która jest bardzo wymagającą skórą.”

Kobieca marka roku 2020

Kobieca marka roku

,,Cudowne właściwości Matcha dla urody w kosmetykach polskiej marki Polemika.
Polemika to polska firma produkująca kosmetyki naturalne. W ofercie ma: krem nawilżający, peeling-maskę i masło oczyszczające. Znak rozpoznawczy marki to Matcha – zielona herbata, której sproszkowane liście stanowią bazę każdego z produktów znajdujących się w ofercie. Marka Polemika została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2020…

zdjęcia

Lupa Kosmetyczna - Hydrofilne masło oczyszczające

Opinia Lupy kosmetycznej;
,,Plusy: Bardzo fajny skład (olej ze słodkich migdałów, masło mango, masło shea, witamina E). Masło oczyszczające jest idealne dla skóry suchej, pozostawiając ją po umyciu miękką i nawilżoną. Dobrze zmywa makijaż.”

kobieta

awaked-moments

,,Do kosmetyków naturalnych podchodzę zazwyczaj z dość dużą rezerwą. Jako atopowiec moja skóra jest bardzo wrażliwa i strasznie skłonna do alergii. Zakupy kosmetyczne to klasyczna ruletka – nawet jeśli znam składniki które mnie uczulają, to i tak moja skóra potrafi mi spłatać figla. Nie raz wyglądałam jak pomidor czy truskawka – czerwona i w kropki. Ale co zrobić – trzeba przywyknąć i raz za razem testować nowości. Do marki Polemika namówiła mnie moja przyjaciółka…”

tubki kremu

My Little Cosmetics

,,Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić markę Polemika. Poznałam te kosmetyki dzięki Karmelkowi (@mojecarmelove na Instagramie) i pokochałam całym sercem.
Jeżeli chciałabyś dostać zestaw próbek tych kosmetyków to wystarczy, że wyślesz zaadresowaną kopertę zwrotną, z dodatkowym znaczkiem pod adres Polemiki.”

Zrzut ekranu 2020-11-02 o 09.47.55

Ładne Bebe

Czas na małe przyjemności! Chwilę sam na sam można wykorzystać na rytuał oczyszczania twarzy i jej nawilżania. Kosmetyki naturalne, to wiadomo, a może jeszcze zielone (za sprawą matchy)? Dodatkowe punkty za poprawę humoru!

Kraft Magazyn

Przychodzi taki moment w życiu, gdy wszystko staje się jasne. Rzucasz dotychczasową pracę, szukasz odpowiedniego laboratorium i zaczynasz iść swoją własną ścieżką. Matcha to bardzo silny antyoksydant, oczyszcza, ale i łagodzi nasz naskórek. Właśnie dlatego stała się głównym składnikiem kosmetyków innowacyjnej polskiej marki – Polemika.

Strefa Gospodarki

Koncept powstał z pasji. Będąc czynnym zawodowo nauczycielem języka angielskiego, odskocznią od pracy był dla mnie świat kosmetyków pielęgnacyjnych. Dużo czytałam, testowałam, analizowałam działanie oraz składy kosmetyków. Z kolei moment urodzenia córek – Poli i Miki – spowodował przewartościowanie moich priorytetów i rozpoczął erę nowej jakości oraz stylu życia całej mojej rodziny. Przy namowie męża, zdecydowałam się podążyć w kierunku tego, co stało się tak bliskie mojemu sercu i stworzyłam markę, którą mogę polecić każdej kobiecie ceniącej dobry skład i wysoką jakość produktów używanych do codziennej pielęgnacji.

Zrzut ekranu 2020-11-11 o 14.29.04

Serwis Kosmetyczny

Polemika to dyskusja, rozmowa, wymiana poglądów, burza mózgów, pytania i odpowiedzi. Tak właśnie wygląda praca nad każdym naszym produktem. To naprawdę dużo debat. Skład i działanie są dla nas ogromnie ważne i dlatego tworzenie receptur to bardzo istotny aspekt naszej pracy. Nasze składy doceniane są przez specjalistów. Świadczą o tym posiadane przez nas certyfikaty.

mydło w dłoni
Zrzut ekranu 2020-11-11 o 14.32.14

Wirtualne Kosmetyki

Słowo „ciałopozytywność” stało się bardzo popularne, jednak naszym zdaniem jego znaczenie za bardzo oscyluje wokół istoty sylwetki czy koloru skóry – fizjonomii. Jako Polemika, bardziej czujemy trend ciałoneutralności, ponieważ wartości idące za docenianiem w ludziach wnętrza jest nam bliższe.

polemika
Zrzut ekranu 2020-11-11 o 14.34.28

Cosibella

Wrześniowy przegląd kosmetyków na kanale Cosibella na YouTubie.

masło hydrofilne oczyszczające
Zrzut ekranu 2020-11-11 o 14.42.11

Okiem Kosmetologa

Przegląd najlepszych kremów do pielęgnacji na kanale Okiem Kosmetologa na YT.

polemika_www_slider_2_v2